Image Link Formatter (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Content
jv: Konten

en: File
jv: Berkas

en: Fields
jv: Field

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Nothing
jv: Ora ana
