Image Link Formatter (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: Fields
sk: Polia

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Nothing
sk: Nič
