Image Link Formatter (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: File
vi: Tập tin

en: Fields
vi: Các trường

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style

en: Nothing
vi: Không có gì
