Image Link Formatter (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: File
de: Datei

en: Fields
de: Felder

en: Original image
de: Originalbild

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: Nothing
de: Nichts
