Image Link Formatter (7.x-1.1) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: File
ms: Fail

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Original image
ms: Imej asal

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Image style: @style
ms: Stail imej: @style

en: Nothing
ms: Tiada apa-apa
