Image Link Formatter (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Fields
pl: Pola

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Nothing
pl: Niczego
