Image Link Formatter (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: File
ru: Файл

en: Fields
ru: Поля

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style

en: Nothing
ru: Ничего
