Image link to file (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Fields
cs: Pole

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: Image linked to file
cs: Obrázek odkazující na soubor

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
