Image link to file (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Fields
da: Felter

en: No link
da: Intet link

en: Image linked to file
da: Billede med link til fil

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
