Image link to file (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Fields
es: Campos

en: No link
es: Sin enlace

en: Image linked to file
es: Imagen vinculada a archivo

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)
