Image link to file (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Fields
fr: Champs

en: No link
fr: Aucun lien

en: Image linked to file
fr: Image liée au fichier

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)
