Image link to file (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Fields
ja: フィールド

en: No link
ja: リンクなし

en: Image linked to file
ja: ファイルにリンクされた画像

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
