Image link to file (7.x-1.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Fields
ms: Medan-medan

en: No link
ms: Tiada pautan

en: Image linked to file
ms: Imej terpaut pada fail

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)
