Image link to file (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Fields
pt: Campos

en: No link
pt: Sem link

en: Image linked to file
pt: Imagem com um link para o arquivo

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)
