Image link to file (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Fields
ru: Поля

en: No link
ru: Ссылки нет

en: Image linked to file
ru: Изображение, связанное с файлом

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)
