Image link to file (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Fields
vi: Các trường

en: No link
vi: Không liên kết

en: Image linked to file
vi: Ảnh liên kết tới tập tin

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
