Image link to file (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Fields
ca: Camps

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Image linked to file
ca: Imatge enllaçada al fitxer

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
