Image link to file (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Fields
de: Felder

en: No link
de: Keine Verlinkung

en: Image linked to file
de: Bild verlinkt auf Datei

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Image link
de: Bild-Link
