Image link to file (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Fields
el: Πεδία

en: No link
el: Χωρίς σύνδεσμο

en: Image linked to file
el: Εικόνα συνδεδεμένη με το αρχείο

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
