Image link to file (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Fields
gl: Campos

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Image linked to file
gl: Imaxe ligada ao ficheiro

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
