Image link to file (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Fields
hr: Polja

en: No link
hr: Nema poveznice.

en: Image linked to file
hr: Slika povezana s datotekom

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
