Image link to file (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Fields
hu: Mezők

en: No link
hu: Nincs hivatkozás

en: Image linked to file
hu: Fájlhoz kapcsolt kép

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image link
hu: Képhivatkozás
