Image link to file (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Fields
it: Campi

en: No link
it: Nessun link

en: Image linked to file
it: Immagine collegata al file

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)
