Image link to file (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Fields
sv: Fält

en: No link
sv: Ingen länk

en: Image linked to file
sv: Bild länkad till fil

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)
