Image link to file (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Fields
uk: Поля

en: No link
uk: Без посилання

en: Image linked to file
uk: Зображення посилається на файл

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)
