Image link to file (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Fields
et: Väljad

en: No link
et: Link puudub

en: Image linked to file
et: Failiga lingitud pilt

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)
