Image link to file (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Fields
sk: Polia

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Image linked to file
sk: Obrázok z odkazom na súbor

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
