Image max size crop (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Center
cs: Na střed

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: image
cs: obrázek

en: pixels
cs: pixelů

en: Top center
cs: Nahoře uprostřed

en: Bottom center
cs: Dole uprostřed

en: width @width
cs: šířka @width

en: height @height
cs: výška @height

en: The part of the image that will be retained during the crop.
cs: Část obrázku, která bude zachována při oříznutí.

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
cs: Oříznutí obrázku pomocí nástroje @toolkit na adrese %path (%mimetype, %dimensions) selhalo

en: Center left
cs: Uprostřed vlevo

en: Center right
cs: Uprostřed vpravo
