Image max size crop (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Center
el: Κέντρο

en: Anchor
el: Αγκύρωση

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: image
el: εικόνα

en: Top center
el: Κορυφή κέντρο

en: Bottom center
el: Κάτω μέρος κέντρο

en: width @width
el: πλάτος @width

en: height @height
el: ύψος @height

en: The part of the image that will be retained during the crop.
el: Το τμήμα της εικόνας που θα διατηρηθεί κατά την περικοπή.

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
el: Η περικοπή της εικόνας απέτυχε με τη χρήση της εργαλειοθήκης %toolkit στο %path (%mimetype, %dimensions)

en: Center left
el: Κέντρο αριστερά

en: Center right
el: Κέντρο δεξιά
