Image max size crop (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Center
eu: Erdian

en: Anchor
eu: Aingura

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: image
eu: irudia

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Top center
eu: Goian erdian

en: Bottom center
eu: Behean erdian

en: width @width
eu: zabalera @width

en: height @height
eu: altuera @height

en: Center left
eu: Erdian ezkerrean

en: Center right
eu: Erdian eskuinean
