Image max size crop (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Center
fi: Keskellä

en: Anchor
fi: Ankkuri

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: image
fi: kuva

en: pixels
fi: pikseliä

en: Top center
fi: Ylhäällä keskellä

en: Bottom center
fi: Alhaalla keskellä

en: width @width
fi: leveys @width

en: height @height
fi: korkeus @height

en: The part of the image that will be retained during the crop.
fi: Leikkauksen jälkeen kuvasta säilytettävä osa.

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fi: Kuvan leikkaus työkalulla %toolkit polussa %path epäonnistui (%mimetype, %dimensions)

en: Center left
fi: Keskitä vasemmalle

en: Center right
fi: Keskitä oikealle
