Image max size crop (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Center
gl: Centrar

en: Anchor
gl: Áncora

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: image
gl: imaxe

en: pixels
gl: píxeles

en: Top center
gl: Arriba centrado

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado

en: width @width
gl: largo @width

en: height @height
gl: alto @height

en: The part of the image that will be retained during the crop.
gl: A parte da imaxe que se conservará ó recortar.

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
gl: Fallou o recorte da imaxe usando o xogo de ferramentas %toolkit en %path (%mimetype, %dimensions)

en: Center left
gl: Centrado á esquerda

en: Center right
gl: Centrado á dereita
