Image max size crop (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Center
he: מרכז

en: Anchor
he: עוגן

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: image
he: תמונה

en: pixels
he: פיקסלים

en: width @width
he: רוחב @width

en: height @height
he: גובה @height

en: The part of the image that will be retained during the crop.
he: חלק התמונה שיישאר במהלך החיתוך.
