Image max size crop (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Center
hu: Középen

en: Anchor
hu: Horgony

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: image
hu: kép

en: pixels
hu: képpont

en: Top center
hu: Felső közép

en: Bottom center
hu: Alsó közép

en: width @width
hu: szélesség @width

en: height @height
hu: magasság @height

en: The part of the image that will be retained during the crop.
hu: A kép azon része, amely a kivágás során megmarad.

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
hu: A kép kivágása sikertelen volt az alábbi eszközkészlettel: %toolkit, az alábbi címen: %path (%mimetype, %dimensions).

en: Center left
hu: Bal közép

en: Center right
hu: Jobb közép
