Image max size crop (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Anchor
ka: ბმული

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: image
ka: სურათი
