Image max size crop (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Center
km: កណ្តាល

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: image
km: រូបភាព

en: pixels
km: ភីកសែល

en: width @width
km: ទទឹង​ @width

en: height @height
km: កម្ពស់​ @height

en: The part of the image that will be retained during the crop.
km: ផ្នែក​នៃ​រូបភាព​ដែល​នឹង​ត្រូវ​រក្សា​ទុក​ក្នុង​អំឡុង​ពេល​ច្រឹប​ ។

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ច្រឹប​រូបភាព ដោយ​ប្រើ​ប្រអប់​ឧបករណ៍​ %toolkit ​នៅ​លើ​ %path (%mimetype, %dimensions)
