Image max size crop (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Anchor
kn: ಲಂಗರು(Anchor)

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: image
kn: ಚಿತ್ರ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು
