Image max size crop (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Anchor
ku: لەنگەر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: image
ku: وێنە

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: width @width
ku: پانی @width

en: height @height
ku: بەرزی @height
