Image max size crop (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (18 entries)

en: Center
no: Midtstilt

en: Anchor
no: Ankerlenke

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre

en: image
no: bilde

en: pixels
no: piksler

en: Top center
no: Øverst i midten

en: Bottom center
no: Nederst i midten

en: width @width
no: bredde @width

en: height @height
no: høyde @height

en: The part of the image that will be retained during the crop.
no: Delen av bildet som blir beholdt under beskjæringen.

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
no: Klarte ikke beskjære bilde med verktøysettet %toolkit på %path (%mimetype, %dimensions)

en: Center left
no: Midterst til venstre

en: Center right
no: Midterst til høyre
