Image max size crop (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Anchor
nl: Anker

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: image
nl: afbeelding

en: Top center
nl: Middenboven

en: Bottom center
nl: Middenonder

en: width @width
nl: breedte @width

en: height @height
nl: hoogte @height

en: The part of the image that will be retained during the crop.
nl: Het gedeelte van de afbeelding dat zichtbaar zal zijn na het bijsnijden.

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding bij te snijden met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Center left
nl: Links centreren

en: Center right
nl: Rechts centreren
