Image max size crop (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Center
fa: وسط

en: Anchor
fa: لنگر

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Bottom right
fa: پائین راست

en: Bottom left
fa: پائین چپ

en: pixels
fa: پیکسل

en: The part of the image that will be retained during the crop.
fa: بخشی از تصویر که پس از برش باقی خواهد ماند.

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: برش عکس با استفاده از جعبه ابزار %toolkit در %path موفقیت آمیز نبود (%mimetype, %dimensions)
