Image max size crop (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Center
ps: منځ

en: Anchor
ps: استل

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ
