Image max size crop (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: image
sl: slika
