Image max size crop (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Center
sv: Centrerad

en: Anchor
sv: Ankare

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: image
sv: bild

en: pixels
sv: pixlar

en: Top center
sv: Längst upp i mitten

en: Bottom center
sv: Nederst - centrerad

en: width @width
sv: bredd @width

en: height @height
sv: höjd @height

en: The part of the image that will be retained during the crop.
sv: Den del av bilden som kommer att bibehållas under beskärningen.

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
sv: Beskärning av bild misslyckades vid användande av verktyget %toolkit på %path (%mimetype, %dimensions)

en: Center left
sv: Vänster - centrerad

en: Center right
sv: Höger - centrerad
