Image max size crop (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Center
ta: மையம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: image
ta: படம்

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி

en: Top center
ta: மேல் மையம்

en: Bottom center
ta: மைய கீழ்

en: width @width
ta: அகலம் @width

en: height @height
ta: உயரம் @height

en: Center left
ta: மைய இடது

en: Center right
ta: மைய வலது
