Image max size crop (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Center
vi: Giữa

en: Anchor
vi: Điểm neo

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Top left
vi: Trên trái

en: Top right
vi: Trên phải

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: image
vi: hình ảnh

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: width @width
vi: chiều rộng @width

en: height @height
vi: chiều cao @height

en: The part of the image that will be retained during the crop.
vi: Phần được giữ lại của bức ảnh khi thực hiện xén.

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
vi: Không xén ảnh được khi dùng bộ công cụ %toolkit tại %path (%mimetype, %dimensions)
