Image max size crop (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Center
be: Цэнтр

en: Anchor
be: Якар

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: image
be: малюнак

en: pixels
be: пікселі

en: width @width
be: шырыня @width

en: height @height
be: вышыня @height

en: The part of the image that will be retained during the crop.
be: Частка выявы, якая застанецца некранутай падчас абразання.

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
be: Не атрымалася зрабіць абрэзку выявы, выкарыстоўваючы набор інструментаў %toolkit па сцежцы %path (%mimetype, %dimensions)
