Image max size crop (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Anchor
bo: གནས་ས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: image
bo: པར་རིས

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Top center
bo: དཀྱིལ་འགོ

en: Bottom center
bo: དཀྱིལ་འོག

en: width @width
bo: ཞེང་ཚད་ལ་@width

en: height @height
bo: མཐོ་ཚད་ལ་@height

en: The part of the image that will be retained during the crop.
bo: དྲས་གཅོད་བྱེད་དུས་ལྷག་དགོས་པའི་པར་རིས་ཀྱི་ཆ་ཤས།

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
bo: ལག་ཆ་སྒམ་%toolkit་སྤྱད་ནས་%path་ཐོག་གི་པར་རིས་དྲས་གཅོད་བྱས་མ་ཐུབ ༼%mimetype། %dimensions༽

en: Center left
bo: གཡོན་དཀྱིལ

en: Center right
bo: གཡས་དཀྱིལ
