Image max size crop (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Center
et: Keskel

en: Anchor
et: Ankur

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: image
et: pilt

en: pixels
et: pikslit

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine

en: width @width
et: laius @width

en: height @height
et: kõrgus @height

en: The part of the image that will be retained during the crop.
et: Pildi osa, mis säilitatakse mõõtude muutmisel.

en: Center left
et: Keskmine vasak

en: Center right
et: Keskmine parem
