Image max size crop (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Center
hi: मध्य

en: Anchor
hi: एंकर

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ

en: image
hi: छवि

en: pixels
hi: पिक्सेल
